آغاز به کار پویش "هم_سفره_با_همسایه" در یزد

رئیسی نژاد دبیر جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) از آغاز پویش #هم_سفره_با_همسایه به منظور تهیه و توزیع بسته های معیشتی در یزد خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، علی اصغر رئیسی نژاد عنوان کرد: جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) باتوجه به رسالت و وظیفه ای که برای خدمت رسانی به ولی نعمتان انقلاب مخصوصاً درحاشیه شهر بر دوش دارد از زمان تاسیس تاکنون خدمات مختلفی ازجمله کار های اقتصادی، پزشکی،آموزشی و...داشته است.

 
دبیر جمعیت دانشجویی امام حسن (ع)  عنوان کرد: اکنون با توجه به شیوع ویروس منحوس کوید ۱۹ ما نیز همچون سایر تشکل های مردمی برای مبارزه با کرونا انجام فعالیت هایی همچون ضدعفونی و گندزدایی از محلات حاشیه شهرو توزیع وسایل بهداشتی را در دستور کار قرار داده ایم.
 
رئیسی نژاد افزود: جمعیت امام حسن(ع) برای لبیک به بیانات رهبر انقلاب درنیمه شعبان برای همدلی و مواسات با ولی نعمتان انقلاب پویشی را با عنوان #هم_سفره_با_همسایه ایجاد کرده است.
 
وی گفت: در تدارک این هستیم که به کمک مردم و خیرین و با استفاده از ظرفیت ها و تشکل های دانشجویی دراستان بسته های معیشتی به ارزش ۲۰۰ هزار تومان تهیه و بین مردم آسیب دیده به خاطرکرونا در روز ولادت امام حسن مجتبی(علیه السلام) که روز اکرام وخیرین می باشد توزیع کنیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار