معاونت گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد:

مسئولین سنگ انداری ها را در مسیر خطیر تربیت معلم متوقف کنند/زیر ساخت های فیزیکی دانشگاه فرهنگیان باید تامین شود

پورقیومی اردکانی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم توسعه کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان گفت: زیر ساخت های دانشگاه های فرهنگیان سراسر کشور باید متناسب با ماموریت دانشگاه و شان دانشجومعلمان، این طلایه داران تحول در نظام آموزش و پرورش تامین گردد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، محمد امین پورقیومی اردکانی،معاونت گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد در گفتگو با مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت:مسئولین باید سنگ اندازی ها را در مسیر خطیر تربیت معلم متوقف کنند!

 
وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه تمام اهتمام مسئولین باید بر توسعه ی کمی و کیفی دانشگاه استراتژیک فرهنگیان باشد، اظهار کرد:زیر ساخت های دانشگاه های فرهنگیان سراسر کشور باید متناسب با ماموریت دانشگاه و شان دانشجو معلمان،طلایه داران تحول در نظام آموزش و پرورش تامین گردد و وضعیت نامساعد فیزیکی و‌ رفاهی اغلب پردیس ها، تعلل درجذب هیئت علمی متعهد،کارآمد و انقلابی، عدم تخصیص سرانه ی غذایی و‌رفاهی مصوب وزارت علوم به دانشجو معلمان از جمله مواردی است که باعث تضعیف دانشگاه خطیر و ماموریت محور فرهنگیان می گردد.
 
پورقیومی تاکید کرد: وضعیت پردیس های استانی دانشگاه فرهنگیان استان یزد نیز بر روی چراغ قرمز‌قرار‌دارد! دانشگاه فرهنگیان واحد برادران یزد با قدمتی قریب به ۵۰سال و‌عدم تامین بودجه جهت بازسازی های لازم و نیز موقعیت نامساعد و نامناسب پردیس خواهران یزد و نیز عدم جابه جایی آن با وجود مصوبه ی هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان از جمله مسائلی است که روح و روان دانشجو معلمان استان یزد را خدشه دار کرده است.
 
معاونت گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد بیان کرد:ما عزم جدی مسئولان ارشد کشوری و استانی خاصه دکتر خنیفر، ریاست کل دانشگاه فرهنگیان، دکتر‌طالبی، استاندار محترم و رئیس هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان یزد، آیت الله ناصری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد،نمایندگان فعلی و منتخب استان در مجلس شورای اسلامی و کلیه ی دلسوزان به امر خطیر تربیت معلم را در حل این معضل ها خواستاریم.
 
پورقیومی در پایان گفت: بنا به فرموده ی مقام معظم رهبری دانشگاه فرهنگیان هم از لحاظ کیفی و هم کمی باید توسعه پیدا کند. این سخن باید آویزه ی گوش تک تک مسئولین باشد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار