مسئول قرارگاه جهادی بسیج دانشجویی استان بوشهر:

کمک در راه اندازی بیش از ۱۵ کارگاه جهادی/ تحقیقات پژوهشی ویروس کرونا توسط دانشجویان در حال انجام است

مسئول قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: قرارگاه اقدام به کمک در راه اندازی بیش از 15 کارگاه جهادی تولید ماسک و خط تولید مواد ضدعفونی کننده کرده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علیرضا دریایی مسئول قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی استان بوشهر در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی گفت: در ابتدایی ترین روزهای درگیری کشور با ویروس کرونا و با توجه به نیازمندی های جامعه و خلأ های سیستم درمان در بخش های مختلف، کمبود نیروی انسانی، تامین اقلام و … به این نتیجه رسیدیم که قرارگاهی با پشتوانه فکر و توان دانشجویان تشکیل بدهیم.

علیرضا دریایی در مورد اهم کارهای انجام شده قرارگاه اظهار داشت: محور کارهای انجام شده تاکنون اطلاع رسانی و آموزش در فضای مجازی، گفتمان سازی چگونگی پیشگیری از بیماری، مطالبه گری در حوزه مسایل مختلف مدیریتی در خصوص تصمیم گیری های مرتبط با بیماری، تامین اقلام مورد نیاز بیمارستان ها بوده است.

دریایی افزود: در این راستا تولید و انتشار پوستر، عکس نوشته، کلیپ، تجهیز و کمک رسانی به ۱۵ کارگاه تولید ماسک و گان در استان بوشهر، کمک به مدیریت هرچه بهتر تامین اقلام مورد نیاز بهداشتی مردم و کادر درمان، راه اندازی خط تولید ماده ضدعفونی کننده دست و … را می توان نام برد.

مسئول قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی استان بوشهر بیان کرد: در تهیه اقلام اولیه کارگاه های تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده بالاخص پارچه و الکل در نامه نگاری ها و پیچ و خم های اداری جهت دریافت مجوز سختی های فراوانی وجود دارد.

وی ادامه داد: قرارگاه در همکاری تنگاتنگ با سایر تشکل های انقلابی استان از جمله بسیج های دانشجویی کل استان و پایگاه های محلات به دستاوردهای خوبی رسیده است.

علیرضا دریایی اشاره کرد: جدی ترین فعالیت پیش روی قرارگاه، فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی در مورد همه گیر شناسی بیماری و چگونگی مقابله صحیح با این بیماری است که توسط تیمی تحقیقاتی از دانشجویان متخصص در حال انجام است.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار