حضور فعال طلاب و دانشجویان یزدی در رزمایش کمک مؤمنانه/توزیع بسته‌های غذایی در محلات محروم نماینده گروه جهادی فاطمه‌الزهرا(س) بسیج دانشجویی دانشگاه یزد گفت: با توجه به وضعیت ناشی از کرونا و شرایط افراد بی‌بضاعت، طلاب و دانشجویان با همکاری یکدیگر اقدامات مؤثری در راستای رزمایش کمک مؤمنانه را رقم زدند.

حضور فعال طلاب و دانشجویان یزدی در رزمایش کمک مؤمنانه/توزیع بسته‌های غذایی در محلات محروم
نماینده گروه جهادی فاطمه‌الزهرا(س) بسیج دانشجویی دانشگاه یزد گفت: با توجه به وضعیت ناشی از کرونا و شرایط افراد بی‌بضاعت، طلاب و دانشجویان با همکاری یکدیگر اقدامات مؤثری در راستای رزمایش کمک مؤمنانه را رقم زدند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اردکان خواستار شد:
مطالبه گری در مورد استرداد و یا تقلیل اجاره‌بها خوابگاه‌ها و شهریه دانشجویان شبانه
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اردکان در نامه‌ای به رئیس دانشگاه اردکان استرداد و یا تقلیل اجاره‌بها خوابگاه‌ها و شهریه دانشجویان شبانه در ایام کرونا و تعطیلی دانشگاه را خواستار شد.
با هدف واکاوی پیامدهای بیماری کرونا در یزد:
کارگروه ویژه بررسی پیامدهای ایپدمی کرونا تشکیل شد
معاون پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان یزد از تشکیل کارگروه ویژه بررسی پیامد‌های اپیدمی کرونا خبر داد.
در نامه‌ای به منتخبان مردم یزد در مجلس؛
مجلس یازدهم به مشکلات زیربنایی دانشگاه‌های فرهنگیان ورود کند
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد در نامه‌ای به منتخبان مردم استان یزد در مجلس خواستار رسیدگی و پیگیری مجدانه آن‌ها به مسائل دانشگاه‌های فرهنگیان کشور و ورود به مشکلات دانشجو معلمان شد.
پژاوند تشریح کرد؛
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد چگونه با کرونا روبه‌رو شد؟
مسئول حوزه بسیج دانشجویی امام رضا(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: «بسیج دانشجویی این دانشگاه تاکنون اقدامات مختلفی برای مقابله و رویارویی با کرونا انجام داده است.»
یادداشت/محمدامین پورقیومی
آموزش مجازی یا تکلیف مجازی!
این روزها آموزش مجازی در دانشگاه خطیر و ماموریت محور فرهنگیان، به سبب تکلیف محور بودن و گاها تکلیف خواهی بدون آموزش، کام جمع کثیری از نومعلمان را تلخ کرده است.
آغاز به کار پویش "هم_سفره_با_همسایه" در یزد
رئیسی نژاد دبیر جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) از آغاز پویش #هم_سفره_با_همسایه به منظور تهیه و توزیع بسته های معیشتی در یزد خبر داد.
آغاز ثبت نام "طرح ولایت" ویژه دانشجویان
معاون رشد و کادر سازی بسیج دانشجویی استان یزد از آغاز ثبت نام "طرح ولایت" ویژه دانشجویان یزدی خبر داد.
گزارش تصویری
دانشجویان اردکانی پیشتاز در مقابله با کرونا
با دایر شدن نقاهتگاه شهید همت در اردکان جمعی از جوانان بسیجی دانشجو و طلبه به کمک کادر درمانی و بیماران این مرکز شتافتند.
روحیه و انگیزه این نسل دلیر، وام گرفته از شهدای دیروز است+فیلم
مسئول گروه جهادی فاطمه الزهرا (س) دانشگاه یزد بیان داشت: این رشادت‌ها قطعاً جز با داشتن سرشت پاک و دل‌های خدایی میسر نخواهد بود و روحیه و انگیزه این نسل دلیر، وام گرفته از شهدای دیروز است که با خون سرخ خود مکتب عاشورایی و مشق ایثارگری را به فرزندان و جوانان امروز آموزش داده‌اند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار