گروه خبری - کشاورزی
رئيس آموزشكده فني و حرفه اي دختران ياسوج گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، آموزشکده فنی دختران یاسوج آمادگی کامل برای میزبانی از شهید گمنام را دارد و همه بی صبرانه منتظر ورود این آلاله سرخ دفاع مقدس هستیم.
اردوی تیم تخصصی جراح پلاستیک موسسه ملی مهر جهت کمک به مردم محروم استان کهگیلویه و بویراحمد با همکاری بسیج دانشجویی استان و دانشگاه علوم پزشکی از17 بهمن تا 22 بهمن در بیمارستان شهید رجایی گچسارن برپا خواهد شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: انتظار می رود ریاست محترم و مسئول محترم دفتر نهاد رهبری دانشگاه اقدامات یاد شده خود در بیانیه را به صورت عملی محقق کرده و نگذارند به راحتی از این وقایع و محکومیت سران فتنه 88، توهین به مقام و منزلت زن توسط سخنران مدعو برنامه و به کار بردن الفاظی همچون پستو نشین و رختشو عبور شود.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح گفت: برخلاف تمام یاوه گویی ها و برخی اختلاف افکنی های کورکورانه، ارتش، سپاه، بسیج و دیگر ادارات و نهادهای مردمی و دولتی، در نهایت صمیمیت و همدلی و همدردی،صادقانه و خالصانه به خدمت و کمک رسانی به مردم مشغولند.
معاونت سازندگی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 10 گروه جهادگر دانشجویی از دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد آمادگی خود جهت اعزام به مناطق زلزله زده غرب را اعلام کردند.
معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دوره خط امام (ره) استانی با ظرفیتی قریب به 180 دانشجوی بسیجی و نخبه هم استانی در شهر مقدس قم خبر داد و گفت: مراسم افتتاحیه دوره با حضور حجت الاسلام ذوالنور و سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان برگزار می شود.
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هدف های آمریکا از این جنایت و شلیک به سوی هواپیمای مسافربری ایران، فشار مضاعف به جمهوری اسلامی برای دست کشیدن از آرمان های انقلابی و مکتبی و تسلیم شدن در برابر خواست قدرت های جهانی و نجات رژیم بعث عراق از مهلکه جنگ تحمیلی بود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج گفت: با بررسی نوع نگرش‌ها و تفکرات فعلی برخی مسئولان می‌بینید که با توجه به جنایات مشهود آمریکا و اعترافات خود آمریکایی‌ها در مورد این جنایات باز هم مسئولینی هستند که سنگ ارتباط یک طرفه با آمریکایی‌ها را به سینه می‌زنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: با وجود صحبت صریح وزیر بهداشت برای پخش مستند " فروشنده " و مجوز کتبی از دانشگاه اما بازهم دست های پشت پرده و مدعی آزادی از پخش این مستند جلوگیری کردند.
دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه آقایان مسؤل چقدر زود مصوبات جلسه شورای فرهنگی دانشگاه درباره ی چنین برنامه های را فراموش کردید، گفت: منتظر عکس العمل عاقلانه و قاطع دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|