گروه خبری - فرهنگی
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی امتحانات میان ترم دانشگاه های استان در بازه اربعین به منظور استفاده و بهره حداکثری دانشجویان از این پیاده روی معنوی به بعد از سفر اربعین موکول شد.
اولین یادواره شهدای دانشگاه های آزاد کهگیلویه و بویراحمد در جمع دانشجویی، با حضور وزیر اسبق آموزش و پرورش و سردار شهابی فر از فرماندهان مدافع حرم و دیگر مسئولین استانی برگزار شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج بیان کرد: اولین یادوازه شهدا دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد روز دوشنبه 24/مهر برگزار می شود.
بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج در پیامی انتصاب رامین مرادی را به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تبریک گفت.
مقبره شهید گمنام دانشگاه یاسوج این روزها بر اثر بی مهری مسئولان، نمایی جالب را به خود نمی بیند و امروز مطالبه برخی از دانشجویان همزمان با بازگشایی دانشگاهها تکمیل این بارگاه برای برگزاری مراسم های فرهنگی است.
معاونت فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد: دانشجویانی که تمایل دارند به همراه کاروان دانشجویی اعزام شوند تا تاریخ 96/07/28 فرصت دارند به معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی استان به آدرس؛ یاسوج، شهدای 5 مراجعه نمایند.
دانشجویان دانشگاه های مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد همراه با مردم عزادار حسینی در سراسر دنیا این شب ها را به اشک و ماتم نشته اند.
اولین یادواره دانشجویان شهید شهرستان چرام با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
دانشجویان جهادگر دانشگاه فرهنگیان یاسوج در روزهای پایانی تابستان با حضور در منطقه محروم لیراب از توابع دیشموک شروع سال جدید تحصیلی خود را به گونه ای دیگر رقم زدند.
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: غرب اینطور طرح می کند که کشورهای جهان سوم همچون دانش آموزان استثنایی و عقب مانده می مانندکه باید علاوه بر آموزش به آنها، کنترل نیز بشوند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|