گروه خبری - فرهنگی
ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد در خطبه های نماز جمعه شهرستان های مختلف استان ضمن اعتراض به اتفاقات روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، خواهان برخورد قانونی لازم شدند.
همایش بزرگ خوابگاه های خودگردان خواهران در شهر یاسوج به مناسبت هفته وحدت برگزار شد.
سومین یادواره 18 دانشجوی شهید شهرستان کهگیلویه امروز در شهر دهدشت برگزار شد.
جشن بزرگ دانشجویی به مناسبت آغاز امامت امام زمان (عج) و به همت بسیج دانشجویی ثارالله در دانشگاه آزاد یاسوج و با استقبال پرشور دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: داعش علی‌رغم حمایت‌ها و آموزش‌های پیچیده نتوانستند کاری پیش ببرد و امروز شاهد نابودی داعش هستیم.
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای مشارکت در امر خیر باید از ظرفیت و توانایی دانشجویان برای ورود به مسائل اجتماعی استفاده کرد چرا که خلا فرهنگی یک معضل اساسی در روستاها است که این مهم جای خدمت مضاعف دارد.
در همایش بزرگ انقلابیون جهادی با حضور مسئولان و روئسای دانشگاه ها و مراکز آ»وزش عالی استان از گروه های برتر جهادگر دانشجویی و خادمین راهیان نور دانشجویی تجلیل شد.
همایش بزرگ انقلابیون جهادی با محوریت تجلیل از خادمین اردوهای راهیان نور دانشجویی و گروه های جهادگر دانشجو برگزار خواهد شد.
مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور لنده به همراه رئیس این دانشگاه به مناسبت هفته بسیج با امام جمعه موقت شهرستان لنده دیدار و گفتگو کردند.
تنها بعد از گذشت چند ماه از با خبر شدن دانشجویان جهادگر و بسیج دانشجویی استان از وضعیت نامناسب زندگی خانواده ای بی سرپرست در منطقه سادات محمودی شهرستان دنا، شاهد افتتاح منزل این کودکان یتیم به دست جهادگران در هفته بسیج بودیم.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|