گروه خبری - سیاسی
بسیج دانشجویی حوزه ملاصدرا دانشگاه آزاد گچساران با برگزاری ایستگاه سه شنبه مهدوی به یاد امام زمان (عج) از دانشجویان این دانشگاه پذیرایی کرد.
مسابقه طناب کشی به مناسبت عید مبعث به همت بسیج دانشجویی پردیس ایزدپناه دانشگاه فرهنگیان یاسوج برگزار شد.
طی این دعوتنامه ها از مدیرکل‌ منابع طبیعی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل آب منطقه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در دانشگاه یاسوج دعوت به عمل آمده است.
یادداشت مسلم بهرامن دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیک دانشگاه دولتی یاسوج در خصوص دانش هسته ای و اینکه برجام چه عواقبی بر روی دانش هسته ای کشور خواهد داشت.
سردار بوعلی: مسئولان هم در دانشگاه و هم در سطح استان باید مطالبات مواضع دانشجویان را به درستی ،دقت نمایند و استفاده کنند،چرا که دانشجویان انقلابی انگیزه ای جز خدمت ندارند.
اولین نشست شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان در سال جدید با انتخاب و معرفی دبیر جدید این شورا برگزار شد
گروه جهادی شهید محمد ابراهیم همت که از اواخر اسفند ماه 96 برای محرومیت زدایی به مناطق محروم شهرستان لنده اعزام شدند، کماکان در مناطق محروم حضور دارند و به انجام خدمات رسانی به محرومین می پردازند.
برای ولایتمداری عنوان های قراردادی و ادعایی بسیجی،سربازی ، سرداری ،طلبه و حتی فرزندی و برادری و خانوادگی مصونیتی و تضمینی نمی آورد و تنها تا آخرایستادن ملاک است.
بیش از 40 نفر از جهادگر دانشجوی خواهر و برادر دانشگاه های شهرستان گچساران در تعطیلات نوروز به مدت یک هفته با برپایی اردوی جهادی اقدام به محرومیت زدایی و آموزش روستائیان و محرومان این شهرستان کردند.
بیش از ۳۵ دانشجوی بسیجی از دانشگاه های پیام نور دهدشت و لنده، در قالب سه گروه جهادی برای محرومیت زدایی و کارهای عمرانی و فرهنگی به روستای مونه شهرستان لنده اعزام شدند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|