گروه خبری - اجتماعی
جانشین بسیج دانشجویی کهگیلویه، عنوان کرد: فعالیت‌های در نظرگرفته شده در مناطق محروم در قالب بخش‌های عمرانی، فرهنگی، پزشکی، آموزش- مهارتی و اقتصاد مقاومتی خواهد بود.
گروه جهادی شهید محمد ابراهیم همت برای ساخت و تجهیز خانه خانواده محروم کهگیلویه ای به روستای لیر اعزام شد.
توزیع بسته های غذایی یک میلیون ریالی بین 500 نفر و لوازم التحریر مورد نیاز مناطق محروم از دیگر برنامه های گروه های جهادی بسیج دانشجویی است.
شهید شهریار مهین فر در دی‌ماه سال 1388 در عملیات مبارزه با اشرار و شهید بیژن داستار در مهرماه سال 68 در مهاباد به شهادت رسیدند.
دبیر مجمع نخبه پروری سیاسی شهید دیالمه استان گفت: دور دوم نخبه پروری سیاسی شهید دیالمه با محوریت روش تحلیل سیاسی در سه شهرستان بویر احمد،کهگیلویه و گچساران برگزار شد.
تیم جهادی شهید جلیل علوم پزشکی متشکل از پزشک متخصص داخلی، دندان پزشکی، پزشک عمومی، مامایی، پرستاری و دارو به مدت دو روز در این دهستان به بیش از 400 بیمار به ارائه خدمات رایگان پرداختند.
بیش از 5000 نفر دانشجو در برنامه های تخصصی بسیج دانشجویی استان در سال 96 شرکت فعال داشته اند .
حضور فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در کاروان راهیان نور دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد و دیدار با مسئولان بسیج دانشجویی استان
نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به تاجگردون
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: اکنون با نسلی مواجه هستیم که ایمان، استعداد و شکوفایی و اقتدار او از نسل اول بیشتر است و این نسل برای عقب راندن دشمن از نسل های قبل آماده تر هستند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|