گروه خبری - اجتماعی
رئیس و مسئول دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در بیانیه ای عنوان کردند: متاسفانه برگزاری این مراسم توسط این دو تشکل با حرمت شکنی های زیاد و زیر پا گذاشتن ارزش های دینی و انقلابی و اخلاقی توام بود که حقیقتا غیر قابل اغماض می باشد.
بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نسبت به اتفاقات روز دانشجو در این دانشگاه، واکنش نشان دادند.
ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد در خطبه های نماز جمعه شهرستان های مختلف استان ضمن اعتراض به اتفاقات روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، خواهان برخورد قانونی لازم شدند.
(خوشحالیم خانم هایی از پستو و رخت شویی بیرون آمده اند....) (در سر عقل باشد ،نیازی به کلاه نیست) فکر می کنید جملات بالا را چه کسی گفته است؟جمله های بالا توسط یک سخنران زن که مدعی عضویت ارشد در جامعه زنان اصلاح طلب کشور در سالن حکیم جرجانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در شب 21 آذر به مناسبت روز دانشجو و نمی دانم در حمایت و یا علیه جامعه زنان، بیان شده است.
دانشگاهیان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن اقدام رئیس جمهور آمریکا تجمع کردند.
جشن ویژه روز دانشجو در دانشکده فنی برادران یاسوج برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گچساران گفت: مناظره داغ سیاسی به مناسبت 16 آذر و روز دانشجو در دانشگاه پیام نور گچساران با حضور چهره های فعال جریان اصولگرا و اصلاح طلب برگزار خواهد شد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تحول‌گرایی و مطالبه‌گری وظیفه دانشجو بوده و مسؤولان موظف به پاسخگویی منطقی و و ارائه خدمات مناسب به دانشجویان هستند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه ای ضمن دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جمعه و محکوم کردن توهم کاذب رئیس جمهور آمریکا، عنوان کرد: ملت ایران کانون آرمانخواهی و استبداد ستیزی بوده و می باشد.
مناظره داغ دانشجویی به مناسبت 16 آذر در دانشگاه آزاد یاسوج و با حضور پرشور دانشجویان برگزار شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|