گروه خبری - اجتماعی
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی امتحانات میان ترم دانشگاه های استان در بازه اربعین به منظور استفاده و بهره حداکثری دانشجویان از این پیاده روی معنوی به بعد از سفر اربعین موکول شد.
دانشجویان دانشگاه پیام نور لنده با برگزاری تجمع اعتراضی نسبت به یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا تصویر او و پرچم این دولت که نماد ظلم و استکبار است را به آتش کشیدند.
دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با برپایی تجمعی پرشور اعتراض شدید و صریح خود را نسبت به یاوگویی های رئیس جمهور آمریکا اعلام کردند.
دانشجویان، اساتید و مسئولین دانشگاه یاسوج امروز ظهر در جلوی مسجد الغدیر این دانشگاه در پاسخ به یاوه گویی های ترامپ تجمع و بیانیه صادر کردند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج بیان کرد: اولین یادوازه شهدا دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد روز دوشنبه 24/مهر برگزار می شود.
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و وبویراحمد از تجمع دانشجویان دانشگاههای استان خبر داد و تصریح کرد: امروز چهره واقعی آمریکا بر همه به ویژه فریب خوردگان روشن شده است.
بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج در پیامی انتصاب رامین مرادی را به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تبریک گفت.
خواهش ملتمسانه ای که در این گفتار دارم این است: بدون هیچ نگاه سیاسی و با نگاهی دانشجویی که ترقی و پیشرفت و مطالبه را طلب می کند مجددا صحبت های رئیس جمهور را یک مروری بفرمایید.
مقبره شهید گمنام دانشگاه یاسوج این روزها بر اثر بی مهری مسئولان، نمایی جالب را به خود نمی بیند و امروز مطالبه برخی از دانشجویان همزمان با بازگشایی دانشگاهها تکمیل این بارگاه برای برگزاری مراسم های فرهنگی است.
معاونت فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد: دانشجویانی که تمایل دارند به همراه کاروان دانشجویی اعزام شوند تا تاریخ 96/07/28 فرصت دارند به معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی استان به آدرس؛ یاسوج، شهدای 5 مراجعه نمایند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|