کد خبر: 59415 تاریخ انتشار : 1396/7/20-9:18:13

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

با ارسال پیامی صورت گرفت/
پیام تبریک بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج به معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه
بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج در پیامی انتصاب رامین مرادی را به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کهگیلویه و بویراحمد، بسیج دانشجویی شهید میثمی دانشگاه یاسوج در پیامی ضمن تشکر از خدمات صورت گرفته توسط فریبرز نیکدل معاون سابق فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه، انتصاب رامین مرادی را در این سمت تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
فرهنگ یکی ازمهمترین شاخصه ها و بنیادی ترین موتور حرکت برای پیش برندگی اهداف انقلاب اسلامی برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی است وبرآن می بالیم که فرهنگ جمهوری اسلامی ایران فرهنگی اصیل وغنی و نشئت گرفته از فرهنگ ناب محمدی (ص) است.
درطول تاریخ بشریت همواره کشورهایی مغلوب بوده اند که از لحاظ فرهنگی دچار تزلزل شده وجایگاه فرهنگ اصیل خود را ازدست داده اند وباعث رخنه فرهنگی مبلغین دروغین اعیادی شرق وغرب درجامعه بود.
دانشگاه یکی ازمهمترین قطب های فرهنگی درجامعه است که اگراز این مهم غافل شویم وخود را در این برهه از زمان مستلزم بر احیای فرهنگ ایرانی_اسلامی دردانشگاه نکنیم شاهد نفوذ و رخنه فرهنگی دردانشگاهی خواهیم بود که مادر و مرکزیت دانشگاه های استان هست و دچارشکستی اساسی خواهیم شد.
لذا نگاه به جایگاه معاونت فرهنگی دانشجویی در دانشگاه نگاهی مادرانه ودلسوزانه نسبت به عموم دانشگاهیان است که ان شاءالله به حول قوه الهی باعث پیش برندگی اهداف انقلاب اسلامی دردانشگاه باشیم.
به نفع انصاف و عدالت و به رسم خدمت و اصالت،  برآنیم که به جای آوریم رسالت دانشجویی مان را در دورانی که فریاد رسالت است، در نگاهی منصفانه عدالت و اخلاق آنجا معنا می یابد که معتقد باشیم تعریف اگر هست باید مدح کرد و انتقاد اگر بود نقد؛ لذا تشکر می کنیم از زحمات و تلاشهای بی وقفه و چند ساله جناب آقای دکتر فریبرز نیکدل که توانستند در طی چند سال مسؤلیت خود گامهایی بزرگ درجهت ارتقای فرهنگ ورفاه دانشجویان بردارند.
ضمن عرض تبریک خدمت جناب آقای دکتر رامین مرادی به منظورانتخاب ایشان به عنوان معاونت فرهنگی ودانشجویی وانتخاب به جا وشایسته ریاست محترم دانشگاه باتوجه به فعالیتهای مسرانه درمدیرت امور فرهنگی ازخداوند منان آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان داریم.
ان شاءالله درمسؤلیت سنگینی که قبول زحمت کردندبه یاری خداوند متعال وبابهره گیری ازرهنمودهای مقام عظمای ولایت وامامت حضرت آیت الله العظمی الخامنه ای رهبرمعظم وفرزانه انقلاب اسلامی در راستای آرمان های انقلاب واسلامی کردن دانشگاه گامی بلند برداشته شود.
شور و جنب و جوش دانشجویی همواره نبض هر دانشگاهی است که به مثل دماسنجی وضعیت دانشگاه را نشان میدهد، اما اینک در زمانه ای که چشم بصیربین را نیاز دیدن ضلالت آشکار می دانیم، و از آنجا که بسیج بزرگ شده ی مکتب ولایت فقیه می باشد، من باب وظیفه ی خطیری که بر دوش داریم، بسیج دانشجویی شهید میثمی در راستای تحقق تمدن واهداف بلند مرتبه انقلاب اسلامی آمادگی خود را جهت سوق دادن این محیط آکادمیک برای رسیدن به اهداف و مقاصد اسلامی در عرصه های مختلف فرهنگی،سیاسی،بصیرتی،فکری،تحلیلی،برنامه ریزی،مدیریتی واجرایی کمک وهمکاریهای لازم رانماید.
©2018 Basij Student Organization. All Rights Reserved