کد خبر: 70604 تاریخ انتشار : 1397/1/22-9:23:8

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

بسیج دانشجویی استان هیچ وقت در سکون و سکوت نبوده/ وظیفه دانشجو مطالعه دقیق برای مطالبه مقتدرانه و دقیق است
سردار بوعلی: مسئولان هم در دانشگاه و هم در سطح استان باید مطالبات مواضع دانشجویان را به درستی ،دقت نمایند و استفاده کنند،چرا که دانشجویان انقلابی انگیزه ای جز خدمت ندارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کهگیلویه و بویراحمد، سردادر یدالله بوعلی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان با عرض تبریک به مناسبت سال جدید گفت: پیشا پیش عید مبعث را به شما و همه مسلمین جهان تبریک می گویم.

وی افزود:آمریکا به صورت میدانی حقیقتا همانطور که بنیانگذار کبیر انقلاب (ره) فرمودند " هیچ غلطی نمی تواند بکند"، و حرفی برای گفتن ندارد که اگر جرات تعرض به این خاک و مرز و بوم را می داشت تا الان اقدام کرده بود زیرا هرجا توان داشتند اقدام می کردند و آنجا را به آتش می کشیدند.

بوعلی بیان داشت : خوشحالیم که توفقی شد تا در خدمت شما عزیزان باشیم و از نزدیک عرض ادب و خداقوتی داشته باشیم به همه شما و کسانی که در سال گذشته زحمات زیادی متقبل و بر عهده داشتند، و آرزو داریم در سال جدید اقدامات  مؤثرتر و فراگیرتری را شاهد باشیم.
خوشبختانه شاهد این هستیم که بسیج دانشجویی در استان  سال به سال از هر حیث هم از نظر ساختاری و سازمانی و هم از نظر برنامه ای دچار تغییرات اساسی شده و به صورت جدی تری برنامه های خود را پیش می برد. بسیج دانشجویی استان  هیچ وقت در سکون و سکوت نبوده  و رو به جلو حرکت کرده است و این مهم نتیجه ی ورود و تزریق نیروهای خوش فکر و انقلابی به این سازمان است.

فرمانده سپاه فتح استان گفت: حقیقاً اطمینان ما نسبت به رویکردها و مواضع بسیج دانشجویی استان بیشتر شده و خوشبختانه این موضع گیری ها روز به روز بهتر و دقیق تر هم می شود، و این نشان از پویایی و زنده بودن بسیج دانشجویی استان است.

وی تأکید کرد: دانشجویان ما در دانشگاه ها در خط مقدم هستند و ما کاملا از حال و روز این افسران خط مقدم آگاه هستیم  ولی باید با تعامل و همکاری به وظایف خود در قبال انقلاب و دفاع از ارزش های اسلام عمل نمایند و هچیگاه نباید این میدان را به هر دلیلی ولو عدم همکاری ها و یا گله مندی ها ترک کنند، دانشجوی انقلابی باید در عین تعامل و همکاری در جبهه  دانشگاه بایستد و هرجا که لازم است موضع گیری کند و حرفش را بزند.

بوعلی در ادامه گفت: در سطح روئسا و سرپرست دانشگاه های استان، همانطور که قبلا هم اعلام  داشتیم هرجا نیاز به همکاری ما بود و یا مشکلاتی داشتند می توانند منعکس کنند و ماهم  در حد توان خود برای رفع این مشکلات تلاش خواهیم کرد.

فرمانده سپاه فتح تأکید کرد: توقع ما از شما مطالعه دقیق برای مطالبه مقتدرانه و دقیق است. یعنی در مقابل ما مسئولان طوری مطالبه گری نمایید که بدانند حرفی برای گفتن دارید و حرفتان اساس و منطق دارد که اگر اینطور باشد مسئولان نیز خواهند دید و پذیرفت منطقی در مقابلشان وجود دارد، و این زمانی عملی می شود که در حوزه های مختلف مسئولان این مطالبه گری به حق را به عینه ببینند

یدالله بوعلی  افزود:به جرأت می توان بگویم  از روز اولی که وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شدم گفتم و تا روز آخر هم خواهم گفت؛ که ظرفیت ها و استعدادهای در این استان وجود دارند که این ظرفیت ها و استعداد به نوعی به خاطر رفتار ها و نحوه ی رویکرد خومان دیده نشدند.

وی عنوان کرد: سپاه استان با کمک جوانان استان برنامه ریزی هایی که تدوین کرده است اقدامات بسیار خوبی را در حوزه های محرومیت زدایی، عمرانی، فرهنگی، راه اندازی صندوق های خدمات رسانی، تعامل و هم پوشانی با ادارات و سازمان های استانی داشته و خصوصا در بسیج دانشجویی و  قرارگاه پیشرفت و آبادنی استان، جوانان دانشجوی بسیجی و انقلابی فراتر از حد انتظار به طور جهادی در حال خدمت رسانی به آحاد مردم هستند.

بوعلی خاطر نشان کرد: یکی از مشکلات اساسی و فرهنگ نامطلوب که در استان ما وجود دارد این است که در انجام امور "به صورت جزیره ای " عمل میکنیم.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان بیان داشت : یکی از مطالبات و مواضع شما باید ،تلاش برای همکاری های بین بخشی و ادارات و نهادها در استان برای خدمت رسانی باشد.
مسئولان هم در دانشگاه و هم در سطح استان باید مطالبات  مواضع دانشجویان را به درستی ،دقت نمایند و استفاده کنند،چرا که دانشجویان انقلابی انگیزه ای جز خدمت ندارند.
 
IMG_1150.JPG

IMG_1166.JPG

photo_2018-04-11_08-45-12.jpg

photo_2018-04-11_09-18-41.jpg

photo_2018-04-11_08-45-20.jpg

photo_2018-04-11_08-44-44.jpg

IMG_1185.JPG

photo_2018-04-11_08-45-29.jpg

photo_2018-04-11_08-45-15.jpg

photo_2018-04-11_08-45-23.jpg

photo_2018-04-11_08-45-33.jpg


 


انتهای پیام/
 
©2020 Basij Student Organization. All Rights Reserved