کد خبر: 59123 تاریخ انتشار : 1396/7/14-15:11:46

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

با حضور مسئول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفت/
مرکز مطالعات و نخبه پروری قرارگاه دانشجویی شهید طیب استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد+ تصاویر
مرکز مطالعات و نخبه پروری قرارگاه دانشجویی شهید طیب استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسوول سازمان بسج دانشجویی استان افتتاح و رسما شروع به کار کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کهگیلویه و بویراحمد، ظهر امروز با حضور مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان و جمعی از دانشجویان دانشگاه های یاسوج، مرکز مطالعات و نخبه پروری قرارگاه دانشجویی شهید طیب استان افتتاح شد.

شهرام مهدوی مطلق در این مراسم بیان کرد: متاسفانه ما به یک سکولاریسم دانشگاهی دچار شده ایم که اهل فن دلایل مختلف و متعددی را برای آن ذکر می کنند.
 
IMG_7652.JPG

وی افزود: عده ای دلیل این موضوع را اساتید، بعضی دانشجویان و محیط و دسته ای دیگر هم تلفیقی از هر سه را عامل ایجاد موضوع می دانند.

مسوول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه تربیت نیروی لازم از همه موارد قبل می تواند مهم تر باشد، تصریح کرد: غرب قریب به چهار قرن و بیشتر در دالان های تربیتی و تشکیلاتی خود علاوه بر دروسی که مبانی غرب است دوره های متعددی را برای شناخت سایر مکاتب و جریان های دنیا برگزار می کند.

مهدوی مطلق با بیان اینکه غرب توانسته است به مردم خود القا کند که لیبرال دموکراسی پایان تاریخ است و راه دیگری نیست، گفت: آنها همه این کارها را در همین آموزش ها و کارگاه های توجیهی و تخصصی انجام دادند.

وی افزود: غرب توانست در یک سیر تداومی چندین قرنی هستی را از اللهیت و دین گرایی به طبیعت گرایی نزول دهند.

مهدوی مطلق با بیان اینکه ما باید احساس خطر بکنیم، تصریح کرد: قضیه یک قضیه جهانی است و اگر دیر حرکت کنیم ضربه آن را خواهیم خورد.

مسوول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دوران ابتدایی شکل گیری انقلاب اسلامی، بیان کرد: حرکت هایی جهت رسیدن به انقلاب فرهنگی صورت گرفت اما عقیم ماند و علت آن این بود که افرادی می خواستند انقلاب فرهنگی بکنند که خود تربیت شده مکتب غربی بودند و نتوانستند از آن مکتب دل بکنند.

وی با بیان اینکه امروز ما نیازمند تربیت نیروهای انقلابی هستیم، اظهار کرد: نیروی  طراز انقلاب جز با مطالعه ( به معنای کتاب خوانی و مقاله خوانی ) تربیت نخواهد شد.

 
IMG_7643.JPG

حمید آذربو مسوول قرارگاه دانشجویی شهید طیب استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم به تشریح ساختار قرارگاه و مرکز مطالعاتی آن پرداخت.

وی همچنین دانشجویان را به پویایی بیشتر و همراه بودن در برنامه هایی که در آینده برای آنها مدنظر می باشد دعوت کرد.
 
IMG_7634.JPG

IMG_7635.JPG

IMG_7636.JPG

IMG_7637.JPG

IMG_7638.JPGIMG_7651.JPG

IMG_7663.JPG

IMG_7664.JPG

IMG_7668.JPG

IMG_7670.JPG

IMG_7671.JPG

 
©2018 Basij Student Organization. All Rights Reserved