آرشیو یادداشت
خوش بینی بی حد و دوست پنداشتن بیگانه و دشمن پنداشتن دلسوزان نتیجه عکس داد، سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا (تاجر دیوانه) دوست و دشمن را آشکار کرد.
خطر آن است که این روزها همه از دانشجو و دانشگاه می گویند و پرچم می چرخانند و علم از پیش قراولان این عرصه ( یعنی همان تشکل ها) گرفته اند و تاسف انگیز تر انکه خود تشکل ها هستند که برای قاتلان خویش دست می زنند.
خواهش ملتمسانه ای که در این گفتار دارم این است: بدون هیچ نگاه سیاسی و با نگاهی دانشجویی که ترقی و پیشرفت و مطالبه را طلب می کند مجددا صحبت های رئیس جمهور را یک مروری بفرمایید.
در میان سکوت خبری یا به حاشیه رفتن اغلب رسانه‌های مطرح کشور و منطقه، همکاری جنایت‌پیشگان طالبان و داعش در روستای میرزا اولنگ در ولایت سرپل افغانستان، که از ولایت‌های شیعه نشین این کشور است، موجب وقوع یک فاجعه انسانی به تمام معنا شده است.
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج در یادداشتی برخی از هزینه های سازش به هر قیمتی را برشمورد.
در پی بی مهری و کم لطفی مسئولان وضعیت یادمان و مقبره شهدی گمنام لنده اسفناک بوده و دل هر انسانی را می رنجاند و غربت و فراموش شدن تعریف امروز مقبره شهدای گمنام در این شهرستان است.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در یادداشتی در خصوص انتخاب خبرگان در ۱۴ خرداد نوشت.
باید جلوی اقدامات گول زننده ی دم انتخاباتی، استفاده غیرموجه و به نفع شخص خاص از بیت المال برای اهداف انتخاباتی گرفته شود از جمله آن افزایش پنجاه درصدی حقوق.
در این ایام که بواسطه راهیان نور فضای ایران اسلامی بیش از پیش به عطر شهدا، معطر شده است، لازم است دربارع پاره ای از ویژگی های شهدای جلیل القدر سخن بگوییم.
روا نیست شاهد پایمال شدن، دهن کج و بی حرمتی عده ای هرچند اندک به اعتقادات دینی مان و از آن ناگوارتر بی توجه مسئولان دانشگاه باشیم.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|