آرشیو یادداشت
یادداشت مسلم بهرامن دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیک دانشگاه دولتی یاسوج در خصوص دانش هسته ای و اینکه برجام چه عواقبی بر روی دانش هسته ای کشور خواهد داشت.
برای ولایتمداری عنوان های قراردادی و ادعایی بسیجی،سربازی ، سرداری ،طلبه و حتی فرزندی و برادری و خانوادگی مصونیتی و تضمینی نمی آورد و تنها تا آخرایستادن ملاک است.
کسانی که با روشنفکری سعی در محو فرهنگ شهید و شهادت دارند، مثل کسی هستند که شمعی در دست گرفته و با آن می خواهد آفتابی تابان را بی فروغ نماید
بگذریم که اصل ماجرای امروز دادخواهی و درد دل مردم و صاحبان انقلاب، آن پابرهنه گانی است که بر علف های سبز شده از وعده های چند روزه و یا بلکه صد روزه و یا چه بهتر است بگوییم انتخاباتی بی حال شده اند و گله مند و عاجز.
(خوشحالیم خانم هایی از پستو و رخت شویی بیرون آمده اند....) (در سر عقل باشد ،نیازی به کلاه نیست) فکر می کنید جملات بالا را چه کسی گفته است؟جمله های بالا توسط یک سخنران زن که مدعی عضویت ارشد در جامعه زنان اصلاح طلب کشور در سالن حکیم جرجانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در شب 21 آذر به مناسبت روز دانشجو و نمی دانم در حمایت و یا علیه جامعه زنان، بیان شده است.
نمی دانم چرا صدا و سیما در مقابل یاوگویی های رسانه ای که اینگونه لاشخور زلزله شده اند، نمی تواند عمق اعتقاد مردم و آن هم در روستاها را به رخ، کاذبان بی انصاف و کاسبان آلام مردم بنماید و ایضا رسانه های مدعی ارزشی و انقلابی.
توقیف روزنامه کیهان با دستور مستقیم دبیرخانه شورای امنیت ملی چنان مدعیان پوچ اندیش را به وجد آورد که فراموش کردند، این شورای امنیت ،همان شورای امنیتی است که دستور حصر سران فتنه را صادر کرده است و همچنین ممنوع التصویری رئیس دولت اصلاحات را و ...
خوش بینی بی حد و دوست پنداشتن بیگانه و دشمن پنداشتن دلسوزان نتیجه عکس داد، سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا (تاجر دیوانه) دوست و دشمن را آشکار کرد.
خطر آن است که این روزها همه از دانشجو و دانشگاه می گویند و پرچم می چرخانند و علم از پیش قراولان این عرصه ( یعنی همان تشکل ها) گرفته اند و تاسف انگیز تر انکه خود تشکل ها هستند که برای قاتلان خویش دست می زنند.
خواهش ملتمسانه ای که در این گفتار دارم این است: بدون هیچ نگاه سیاسی و با نگاهی دانشجویی که ترقی و پیشرفت و مطالبه را طلب می کند مجددا صحبت های رئیس جمهور را یک مروری بفرمایید.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|
آخرین اخبار
بسیج دانشجویی حوزه ملاصدرا دانشگاه آزاد گچساران با برگزار...
مسابقه طناب کشی به مناسبت عید مبعث به همت بسیج دانشجویی پ...
طی این دعوتنامه ها از مدیرکل‌ منابع طبیعی، رئیس سازمان صن...
یادداشت مسلم بهرامن دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیک دانشگاه د...