آرشیو یادداشت
(خوشحالیم خانم هایی از پستو و رخت شویی بیرون آمده اند....) (در سر عقل باشد ،نیازی به کلاه نیست) فکر می کنید جملات بالا را چه کسی گفته است؟جمله های بالا توسط یک سخنران زن که مدعی عضویت ارشد در جامعه زنان اصلاح طلب کشور در سالن حکیم جرجانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در شب 21 آذر به مناسبت روز دانشجو و نمی دانم در حمایت و یا علیه جامعه زنان، بیان شده است.
نمی دانم چرا صدا و سیما در مقابل یاوگویی های رسانه ای که اینگونه لاشخور زلزله شده اند، نمی تواند عمق اعتقاد مردم و آن هم در روستاها را به رخ، کاذبان بی انصاف و کاسبان آلام مردم بنماید و ایضا رسانه های مدعی ارزشی و انقلابی.
توقیف روزنامه کیهان با دستور مستقیم دبیرخانه شورای امنیت ملی چنان مدعیان پوچ اندیش را به وجد آورد که فراموش کردند، این شورای امنیت ،همان شورای امنیتی است که دستور حصر سران فتنه را صادر کرده است و همچنین ممنوع التصویری رئیس دولت اصلاحات را و ...
خوش بینی بی حد و دوست پنداشتن بیگانه و دشمن پنداشتن دلسوزان نتیجه عکس داد، سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا (تاجر دیوانه) دوست و دشمن را آشکار کرد.
خطر آن است که این روزها همه از دانشجو و دانشگاه می گویند و پرچم می چرخانند و علم از پیش قراولان این عرصه ( یعنی همان تشکل ها) گرفته اند و تاسف انگیز تر انکه خود تشکل ها هستند که برای قاتلان خویش دست می زنند.
خواهش ملتمسانه ای که در این گفتار دارم این است: بدون هیچ نگاه سیاسی و با نگاهی دانشجویی که ترقی و پیشرفت و مطالبه را طلب می کند مجددا صحبت های رئیس جمهور را یک مروری بفرمایید.
در میان سکوت خبری یا به حاشیه رفتن اغلب رسانه‌های مطرح کشور و منطقه، همکاری جنایت‌پیشگان طالبان و داعش در روستای میرزا اولنگ در ولایت سرپل افغانستان، که از ولایت‌های شیعه نشین این کشور است، موجب وقوع یک فاجعه انسانی به تمام معنا شده است.
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج در یادداشتی برخی از هزینه های سازش به هر قیمتی را برشمورد.
در پی بی مهری و کم لطفی مسئولان وضعیت یادمان و مقبره شهدی گمنام لنده اسفناک بوده و دل هر انسانی را می رنجاند و غربت و فراموش شدن تعریف امروز مقبره شهدای گمنام در این شهرستان است.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در یادداشتی در خصوص انتخاب خبرگان در ۱۴ خرداد نوشت.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|