آرشیو گفتگو
رئيس آموزشكده فني و حرفه اي دختران ياسوج گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، آموزشکده فنی دختران یاسوج آمادگی کامل برای میزبانی از شهید گمنام را دارد و همه بی صبرانه منتظر ورود این آلاله سرخ دفاع مقدس هستیم.
اردوی تیم تخصصی جراح پلاستیک موسسه ملی مهر جهت کمک به مردم محروم استان کهگیلویه و بویراحمد با همکاری بسیج دانشجویی استان و دانشگاه علوم پزشکی از17 بهمن تا 22 بهمن در بیمارستان شهید رجایی گچسارن برپا خواهد شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: انتظار می رود ریاست محترم و مسئول محترم دفتر نهاد رهبری دانشگاه اقدامات یاد شده خود در بیانیه را به صورت عملی محقق کرده و نگذارند به راحتی از این وقایع و محکومیت سران فتنه 88، توهین به مقام و منزلت زن توسط سخنران مدعو برنامه و به کار بردن الفاظی همچون پستو نشین و رختشو عبور شود.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح گفت: برخلاف تمام یاوه گویی ها و برخی اختلاف افکنی های کورکورانه، ارتش، سپاه، بسیج و دیگر ادارات و نهادهای مردمی و دولتی، در نهایت صمیمیت و همدلی و همدردی،صادقانه و خالصانه به خدمت و کمک رسانی به مردم مشغولند.
معاونت سازندگی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 10 گروه جهادگر دانشجویی از دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد آمادگی خود جهت اعزام به مناطق زلزله زده غرب را اعلام کردند.
معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دوره خط امام (ره) استانی با ظرفیتی قریب به 180 دانشجوی بسیجی و نخبه هم استانی در شهر مقدس قم خبر داد و گفت: مراسم افتتاحیه دوره با حضور حجت الاسلام ذوالنور و سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان برگزار می شود.
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هدف های آمریکا از این جنایت و شلیک به سوی هواپیمای مسافربری ایران، فشار مضاعف به جمهوری اسلامی برای دست کشیدن از آرمان های انقلابی و مکتبی و تسلیم شدن در برابر خواست قدرت های جهانی و نجات رژیم بعث عراق از مهلکه جنگ تحمیلی بود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج گفت: با بررسی نوع نگرش‌ها و تفکرات فعلی برخی مسئولان می‌بینید که با توجه به جنایات مشهود آمریکا و اعترافات خود آمریکایی‌ها در مورد این جنایات باز هم مسئولینی هستند که سنگ ارتباط یک طرفه با آمریکایی‌ها را به سینه می‌زنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: با وجود صحبت صریح وزیر بهداشت برای پخش مستند " فروشنده " و مجوز کتبی از دانشگاه اما بازهم دست های پشت پرده و مدعی آزادی از پخش این مستند جلوگیری کردند.
دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه آقایان مسؤل چقدر زود مصوبات جلسه شورای فرهنگی دانشگاه درباره ی چنین برنامه های را فراموش کردید، گفت: منتظر عکس العمل عاقلانه و قاطع دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
آخرین اخبار
بسیج دانشجویی حوزه ملاصدرا دانشگاه آزاد گچساران با برگزار...
مسابقه طناب کشی به مناسبت عید مبعث به همت بسیج دانشجویی پ...
طی این دعوتنامه ها از مدیرکل‌ منابع طبیعی، رئیس سازمان صن...
یادداشت مسلم بهرامن دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیک دانشگاه د...