آرشیو گفتگو
معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دوره خط امام (ره) استانی با ظرفیتی قریب به 180 دانشجوی بسیجی و نخبه هم استانی در شهر مقدس قم خبر داد و گفت: مراسم افتتاحیه دوره با حضور حجت الاسلام ذوالنور و سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان برگزار می شود.
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هدف های آمریکا از این جنایت و شلیک به سوی هواپیمای مسافربری ایران، فشار مضاعف به جمهوری اسلامی برای دست کشیدن از آرمان های انقلابی و مکتبی و تسلیم شدن در برابر خواست قدرت های جهانی و نجات رژیم بعث عراق از مهلکه جنگ تحمیلی بود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج گفت: با بررسی نوع نگرش‌ها و تفکرات فعلی برخی مسئولان می‌بینید که با توجه به جنایات مشهود آمریکا و اعترافات خود آمریکایی‌ها در مورد این جنایات باز هم مسئولینی هستند که سنگ ارتباط یک طرفه با آمریکایی‌ها را به سینه می‌زنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: با وجود صحبت صریح وزیر بهداشت برای پخش مستند " فروشنده " و مجوز کتبی از دانشگاه اما بازهم دست های پشت پرده و مدعی آزادی از پخش این مستند جلوگیری کردند.
دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه آقایان مسؤل چقدر زود مصوبات جلسه شورای فرهنگی دانشگاه درباره ی چنین برنامه های را فراموش کردید، گفت: منتظر عکس العمل عاقلانه و قاطع دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه
جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج تصریح کرد: به خاطر پنهان کاری فعالیت های چند فرد خاص گفتمان انقلاب را زیر سوال نبرید، چراکه پخش غیره زنده مناظرات جایگاه ریاست جمهوری را متزلزل می کند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج در واکنش جالبی نسبت به اظهار نظرهای عجیب تاجگردون بیان کرد: کارتان از گریه گذشته است بدان می خندیم.
معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بسیج دانشجویی استان برنامه ریزی های خاص خود در خصوص خوابگاه های خودگردان را همچنان ادامه خواهد داد، افزود: 20 سرپرست و رابط فرهنگی این خوابگاه ها به مشهد مقدس اعزام شدند.
جانشین بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:دانشجویان جهادی از دانشگاه های مختلف استان ایام نوروز را در کنار مردم صمیمی و صادق روستاهای استان خواهند گذراند.
مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج از تشییع پیکر دو شهید گمنام در در این دانشگاه خبر داد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|