کد خبر:87672 تاریخ انتشار : 1396/8/22-10:47:31
معاونت سازندگی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
10 گروه جهادی دانشجویی از دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد آماده اعزام به مناطق زلزله زده هستند
معاونت سازندگی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 10 گروه جهادگر دانشجویی از دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد آمادگی خود جهت اعزام به مناطق زلزله زده غرب را اعلام کردند.
لینک کوتاه http://kvb.bso.ir/id/87672
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کهگیلویه و بویراحمد، مالک انوری پور در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری ضمن عرض  تسلیت به مردم و هم وطنان کشورمان درپی حادثه تلخ و مصیبت‌بار زمین‌لرزه در غرب کشور با بیان اینکه تکلیف بر آمادگی جمعی می باشد، گفت: گروه های جهادی دانشجویی دانشگاه های استان همواره در شرایط حساس آمادگی خود را حفظ کرده اند و آماده خدمت رسانی در نقاط مختلف و مورد نیاز هستند.

وی با اشاره به وضعیت موجود در غرب کشور، تصریح کرد: امروز وظیفه و تکلیف هر کدام از ما می باشد که آرام ننشینیم و برای کمک به هم نوع خود اقدام بکنیم.

معاون سازندگی بسیج دانشجویی استان با عنوان اینکه 10 گروه جهادی از دانشگاه های یاسوج، آزاد اسلامی واحدهای یاسوج، گچساران و دهدشت، علوم پزشکی یاسوج، فنی یاسوج، پیام نور یاسوج و دهدشت، دانشکده نفت و گاز گچساران و  فرهنگیان یاسوج هم اکنون آماده اعزام می باشند، افزود: گروه های جهادی منتظر هماهنگی های لازم و اعلام نیاز برای اعزام هستند.

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: