کد خبر:83566 تاریخ انتشار : 1396/6/30-16:21:25
گزارش/
لیراب دیشموک میزبان دانشجویان جهادگر دانشگاه فرهنگیان یاسوج در آخرین روزهای تابستان+ تصاویر
دانشجویان جهادگر دانشگاه فرهنگیان یاسوج در روزهای پایانی تابستان با حضور در منطقه محروم لیراب از توابع دیشموک شروع سال جدید تحصیلی خود را به گونه ای دیگر رقم زدند.
لینک کوتاه http://kvb.bso.ir/id/83566
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کهگیلویه و بویراحمد، گروه های جهادگر دانشجویی از دانشگاه های مختلف استان ایام تابستان را با حضور در روستاها و مناطق محروم به نحوی دیگر سپری کردند.

دانشجویانی که می توانستند ایام تعطیلات تابستانی را در خوشی و راحتی و به دور از هر سختی و مسئولیت پذیری در کنار خانواده ی خود سپری کنند، بار سفر بستند و هجرتی متفاوت را آغاز کردند.

هر روز، هفته و ماه تابستان امسال شاهد مجاهدت، ایثار و خدمت رسانی دانشجویان جهادگری بودیم که بی مزد و منت و فارغ از همه منیت ها در دل محرومیت هایی که شاید خیلی ها تصور آن را نیز نمی کنند و تنها از پشت میزها اسمی بریده شده از این مناطق را شنیده اند، حضور داشته و فعالیت می کردند.

یکی از این گروه های جهادگر دانشجویی، گروه جهادی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یاسوج بود که در ایام پایانی تابستان و اتصال اردوی جهادی خود با شروع سال جدید تحصیلی فضایی متفاوت را برای خود رقم زد.

دانشجویانی که از دیاری با همه محرومیت ها و اما مردمی صادق و پویا به محیط دنشگاه برگشته اند؛ و با این نیت به کلاس های درس می روند که با تلاش خود و به اندازه توان در راستای رفع این محرومیت گام بردارند.

لازم به ذکر است این گروه جهادی در روستای لیراب از توابع دیشموک از شهرستان کهگیلویه مستقر و به کارهای عمرانی از جمله شروع به ساخت و پی ریزی مسجد روستا، کارهای آموزشی، فرهنگی و .... مشغول بوده اند.
 
photo_۲۰۱۶-۱۲-۳۱_۱۱-۲۸-۴۵.jpg

photo_۲۰۱۶-۱۲-۳۱_۱۱-۲۹-۰۲-(2).jpg

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۹_۱۰-۱۹-۰۶.jpg

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۹_۱۰-۱۹-۲۵.jpg

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۹_۱۰-۱۹-۳۱.jpg

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۹_۱۰-۱۹-۳۸.jpg

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۹_۱۰-۲۰-۰۱.jpg

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۹_۱۰-۲۰-۰۵.jpg

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۹_۱۰-۲۰-۱۴.jpg

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۹_۱۰-۲۰-۲۲.jpg

 

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: