کد خبر:96804 تاریخ انتشار : 1397/1/2-16:3:19
جانشین بسیج دانشجویی کهگیلویه خبر داد؛
اعزام بیش از 60 دانشجوی بسیجی به مناطق محروم
جانشین بسیج دانشجویی کهگیلویه، عنوان کرد: فعالیت‌های در نظرگرفته شده در مناطق محروم در قالب بخش‌های عمرانی، فرهنگی، پزشکی، آموزش- مهارتی و اقتصاد مقاومتی خواهد بود.
لینک کوتاه http://kvb.bso.ir/id/96804

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کهگیلویه و بویراحمد، ایمان الهی جانشین بسیج دانشجویی کهگیلویه از اعزام بیش از 60 دانشجوی بسیجی در قالب چهار گروه جهادی به مناطق محروم این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: اولین گروه جهادی بسیج دانشجویی به مناطق محروم اعزام شده‌اند و طی چند روز آینده سه گروه دیگر با حضور بیش از 60 دانشجوی بسیجی به این مناطق اعزام خواهند شد.

جانشین بسیج دانشجویی کهگیلویه، عنوان کرد:  فعالیت‌های در نظرگرفته شده در مناطق محروم در قالب بخش‌های عمرانی، فرهنگی، پزشکی، آموزش- مهارتی و اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

وی، کمک به ساخت منزل ایتام و خانواده‌های بی سرپرست و نیازمند با همکاری کمیته امداد را جمله فعالیت‌های بسیج دانشجویی در حوزه عمرانی عنوان کرد.

الهی از اعزام تیم‌های پزشکی و چندین طلبه در بخش‌های پزشکی و معارف دینی در مناطق محروم خبر داد و تصریح کرد: کلاس‌های مهارتی، خیاطی، صنایع دستی و آموزشی نیز توسط دانشجویان بسیجی در این مناطق برگزار خواهد شد.

وی برگزاری یادواره شهدای دانشجویی شهرستان لنده را از مهم‌ترین فعالیت‌های فرهنگی بسیج دانشجویی کهگیلویه در ایام نوروز عنوان کرد.

انتهای پیام/

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
بسیج دانشجویی حوزه ملاصدرا دانشگاه آزاد گچساران با برگزار...
مسابقه طناب کشی به مناسبت عید مبعث به همت بسیج دانشجویی پ...
طی این دعوتنامه ها از مدیرکل‌ منابع طبیعی، رئیس سازمان صن...
یادداشت مسلم بهرامن دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیک دانشگاه د...