آرشیو اخبار
در پی اظهارات نسنجیده و بی ارزش رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه و ملت ایران، دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت انزجار خود را از این شیطان بزرگ اعلام نمودند.
مرکز آپا دانشگاه یاسوج در خصوص انتشار نوع جدیدی از باج افزار خطرناک با زمینه فارسی در فضای سایبر کشور هشدار داد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی امتحانات میان ترم دانشگاه های استان در بازه اربعین به منظور استفاده و بهره حداکثری دانشجویان از این پیاده روی معنوی به بعد از سفر اربعین موکول شد.
خوش بینی بی حد و دوست پنداشتن بیگانه و دشمن پنداشتن دلسوزان نتیجه عکس داد، سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا (تاجر دیوانه) دوست و دشمن را آشکار کرد.
اولین یادواره شهدای دانشگاه های آزاد کهگیلویه و بویراحمد در جمع دانشجویی، با حضور وزیر اسبق آموزش و پرورش و سردار شهابی فر از فرماندهان مدافع حرم و دیگر مسئولین استانی برگزار شد.
دانشجویان دانشگاه پیام نور لنده با برگزاری تجمع اعتراضی نسبت به یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا تصویر او و پرچم این دولت که نماد ظلم و استکبار است را به آتش کشیدند.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: صحبت های ترامپ پیش از آنکه نشانه ابرقدرتی آمریکا باشد، نشانه زوال و فروریختن مولفه ابرقدرتی آمریکا و حقارت آن در نظام بین الملل است.
دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با برپایی تجمعی پرشور اعتراض شدید و صریح خود را نسبت به یاوگویی های رئیس جمهور آمریکا اعلام کردند.
دانشجویان، اساتید و مسئولین دانشگاه یاسوج امروز ظهر در جلوی مسجد الغدیر این دانشگاه در پاسخ به یاوه گویی های ترامپ تجمع و بیانیه صادر کردند.
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بیان کرد: اتفاقات اخیر بار دیگر بلند نظری مقام معظم رهبری را بر همگان روشن کرد و نشان داد که نباید به آمریکا و غرب اعتماد کرد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|