آرشیو اخبار
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: انتظار می رود ریاست محترم و مسئول محترم دفتر نهاد رهبری دانشگاه اقدامات یاد شده خود در بیانیه را به صورت عملی محقق کرده و نگذارند به راحتی از این وقایع و محکومیت سران فتنه 88، توهین به مقام و منزلت زن توسط سخنران مدعو برنامه و به کار بردن الفاظی همچون پستو نشین و رختشو عبور شود.
رئیس و مسئول دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در بیانیه ای عنوان کردند: متاسفانه برگزاری این مراسم توسط این دو تشکل با حرمت شکنی های زیاد و زیر پا گذاشتن ارزش های دینی و انقلابی و اخلاقی توام بود که حقیقتا غیر قابل اغماض می باشد.
بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نسبت به اتفاقات روز دانشجو در این دانشگاه، واکنش نشان دادند.
ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد در خطبه های نماز جمعه شهرستان های مختلف استان ضمن اعتراض به اتفاقات روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، خواهان برخورد قانونی لازم شدند.
(خوشحالیم خانم هایی از پستو و رخت شویی بیرون آمده اند....) (در سر عقل باشد ،نیازی به کلاه نیست) فکر می کنید جملات بالا را چه کسی گفته است؟جمله های بالا توسط یک سخنران زن که مدعی عضویت ارشد در جامعه زنان اصلاح طلب کشور در سالن حکیم جرجانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در شب 21 آذر به مناسبت روز دانشجو و نمی دانم در حمایت و یا علیه جامعه زنان، بیان شده است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور یاسوج در نامه ای به معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به اتفاقات جشن روز دانشجو در این دانشگاه و جو حاکم بر استان واکنش نشان داد.
جشن روز دانشجو با مناظره نمایندگان دو جریان اصولگرا و اصلاح طلب در دانشگاه پیام نور گچساران برگزار شد.
دانشگاهیان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن اقدام رئیس جمهور آمریکا تجمع کردند.
دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه یاسوج ظهر امروز در اعتراض به اقدام ابلهانه و خشونت آمیز رئیس جمهور آمریکا تجمع کردند.
جشن ویژه روز دانشجو در دانشکده فنی برادران یاسوج برگزار شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|